ЧУДОВА НОВИНА!

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка стартує ХІІ сезон проекту "Project Management: Вища ліга - 2018".

За доброю традицією, що склалася протягом багаторічної роботи у підготовці обдарованої молоді, у сезоні 2018 року планується сформувати 7-8 робочих проектних команд з розробки проекту актуальної бізнес-ідеї.

До співпраці запрошуються Компанії, що є лідерами у використанні та поширені проектного підходу в Україні, та усі зацікавлені особи.


 

Долучитися до проекту - on-line Форма на проект
На ваші цікаві бізнес-ідеї чекають нові покоління професійно-орієнтованої ініціативної молоді

 

Беручи до уваги зростаючий інтерес сучасного бізнес-середовища до впровадження методології проектного управління у систему управління сучасними підприємствами, економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує до співпраці Компанії, що є лідерами у використанні та поширені проектного підходу в Україні.

Метою співпраці є формування нової генерації висококваліфікованих фахівців, які б володіли системним мисленням і комплексом спеціальних компетенцій з проектного управління, на основі передового досвіду як вітчизняних, так і іноземних науковців та практиків.

В межах програми підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» в університеті здійснюється теоретичне навчання та практична підготовка фахівців за програмою дисципліни «Управління проектами» (період проведення 01.09.2018-01.12.2018).

В ході практичної апробації отриманих професійних компетенцій студентами розробляється План проекту (повний пакет документального супроводу проекту і його автоматизована імітаційна модель з використанням (за вибором команди проекту) програмних продуктів SpiderProject, MS Project, PrimaVera P6e) та його публічний захист (презентація основних результатів та дотримання початкових обмежень проекту),що відбувається згідно плану (друга половина грудня), на яку запрошуються усі зацікавлені сторони.

В зв’язку з цим, Компаніям, зацікавленим у просуванні проектної методології та підготовці висококваліфікованих кадрів пропонується сформувати початкове завдання на розробку реального Проекту (on-line Форма), що відповідає основній діяльності компанії і/або планується для розробки в майбутньому.

Для участі у проекті "Project Management: Вища ліга - 2018" просимо не пізніше 03.09.2018 року надіслати заявку.

 

Приєднатися до команди Партнерів, Меценатів чи співорганізаторів (ВНЗ)

Завжди раді співпраці
Ініціатор та організатор проекту Василь Приймак (2006-2018)

 
 

Коментарі  

Vasyl Pryimak
-1 # Страхування студентівVasyl Pryimak 27.10.2018, 09:43
Ти молодий, активний і у тебе не вистачає часу турбуватися про своє здоров'я, тоді час подумати, хто зробить це за тебе.

Прийняти участь в опитуванні

Від твого вибору залежить добробут і здоров'я твоєї нації
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар


Захисний код
Оновити