ЧУДОВА НОВИНА!

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка стартує черговий сезон проекту "Project Management: Вища ліга".

За доброю традицією, що склалася протягом багаторічної роботи у підготовці обдарованої молоді, планується сформувати 7-8 робочих проектних команд з розробки проекту актуальної ідеї реально існуючого бізнесу.

До співпраці запрошуються Компанії, що є лідерами у використанні та поширені проектного підходу в Україні, та усі зацікавлені особи.


Долучитися до проекту - on-line Форма на проект
На ваші цікаві бізнес-ідеї чекають нові покоління професійно-орієнтованої ініціативної молоді


Беручи до уваги зростаючий інтерес сучасного бізнес-середовища до впровадження методології проектного управління у систему управління сучасними підприємствами, економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує до співпраці Компанії, що є лідерами у використанні та поширені проектного підходу в Україні.

Метою співпраці є формування нової генерації висококваліфікованих фахівців, які б володіли системним мисленням і комплексом спеціальних компетенцій з проектного управління, на основі передового досвіду як вітчизняних, так і іноземних науковців та практиків.

В межах програми підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» в університеті здійснюється теоретичне навчання та практична підготовка фахівців за програмою дисципліни «Управління проектами» (період проведення 01.09-01.12).

В ході практичної апробації отриманих професійних компетенцій студентами розробляється План проекту (повний пакет документального супроводу проекту і його автоматизована імітаційна модель з використанням (за вибором команди проекту) програмних продуктів SpiderProject, MS Project, PrimaVera P6e) та його публічний захист (презентація основних результатів та дотримання початкових обмежень проекту),що відбувається згідно плану (перший тижлдень грудня), на яку запрошуються усі зацікавлені сторони.

В зв’язку з цим, Компаніям, зацікавленим у просуванні проектної методології та підготовці висококваліфікованих кадрів пропонується сформувати початкове завдання на розробку реального Проекту (on-line Форма), що відповідає основній діяльності компанії і/або планується для розробки в майбутньому.

Для участі у проекті "Project Management: Вища ліга" необхідно надіслати заявку на участь у проекті.


Приєднатися до команди Партнерів, Меценатів чи співорганізаторів (освітні заклади) можна звернувшись до організаторів проекту


Завжди раді співпраці
Ініціатор та організатор проекту Василь Приймак

 
 

Коментарі  

Vasyl Pryimak
0 # Project Management: Вища ліга - cезон 2019Vasyl Pryimak 10.12.2019, 10:27
Ось і завершився ще один сезон проекту Project Management: Вища ліга.
Сподіваюсь було весело, цікаво і пізнавально.
Естафету передано наступним поколінням менеджерів!

Миттєвості успіху
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Vasyl Pryimak
-1 # Страхування студентівVasyl Pryimak 27.10.2018, 09:43
Ти молодий, активний і у тебе не вистачає часу турбуватися про своє здоров'я, тоді час подумати, хто зробить це за тебе.

Прийняти участь в опитуванні

Від твого вибору залежить добробут і здоров'я твоєї нації
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга

Додати коментар


Захисний код
Оновити