Зацікавленість сучасного бізнес-середовища до впровадження методології проєктного управління у систему управління сучасними підприємствами спонукав
до створення на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка молодіжного щорічного проєкту "Project Management : Вища ліга".

Метою проєкту є формування нової генерації висококваліфікованих фахівців, які б володіли системним мисленням і комплексом спеціальних компетенцій з проєктного менеджменту, на основі передового досвіду як вітчизняних, так і іноземних науковців та практиків.

 
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Ініціатор та організатор проєкту Василь Приймак (з 2006 по даний час)

 

Про проєкт
В межах програми підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» в університеті здійснюється теоретичне навчання та практична підготовка фахівців за програмою дисципліни «Управління проєктами». В ході практичної апробації (стажування в навчальному PMO) отриманих професійних компетенцій студентами розробляється План проєкту (повний пакет документального супроводу проєкту і його автоматизована імітаційна модель з використанням (за вибором команди проєкту) програмних продуктів SpiderProject, MS Project, PrimaVera P6e) та його публічний захист (презентація основних результатів та дотримання початкових обмежень проєкту), що відбувається згідно плану, на яку запрошуються усі зацікавлені сторони проєкту.

Наші проєкти: «Тренінг «Бізнес Академія» (м. Київ, Philip Morris Ukraine),UP2YOU (організування Co-working-центру, м. Київ) «Портативний програмно-апаратний електрокардіографічний комплекс для масового використання в домашній медицині» (Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України), «Євровікна Лювін» (організування лінії з виробництва вікон за інноваційною технологією, Київська область), Молочно-товарна ферма «АНКЕРОС» (реорганізація інноваційної молочно-товарної ферми, Київська область), «PRIS» (будівництво комбінованої установки ізомеризації та очищення бензину до вимог ЕВРО-5, Кременчук, кращий проєкт у номінації "Інноваційні проєкти", Українська спілка промисловців і підприємців України ), «VAN SELLING» (організація схеми продажів за технологією «VanSelling» ТД «Західна молочна група»), «Хоспіс Цілителя Пантелеймона» (організація закладу з надання паліативної допомоги онкохворим, Київська область – І премія на конкурсі соціальних проєктів КМДА) «RegioVentis» «Організація та управління виробництвом вітрогенераторів, ХАЗ – ІІ премія на міжнародному конкурсі інноваційних проєктів) та багато інших.

 

Миттєвості тріумфуДолучитися до проєкту - on-line Форма заявки на проєкт
На ваші цікаві бізнес-ідеї чекають нові покоління професійно-орієнтованої ініціативної молоді

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити