Зацікавленість сучасного бізнес-середовища до впровадження методології проєктного управління у систему управління сучасними підприємствами спонукав
до створення на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка молодіжного щорічного проєкту "Project Management : Вища ліга".

Метою проєкту є формування нової генерації висококваліфікованих фахівців, які б володіли системним мисленням і комплексом спеціальних компетенцій з проєктного менеджменту, на основі передового досвіду як вітчизняних, так і іноземних науковців та практиків.

 
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Ініціатор та організатор проєкту Василь Приймак (з 2006 по даний час)

 

Про проєкт
В межах програми підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» в університеті здійснюється теоретичне навчання та практична підготовка фахівців за програмою дисципліни «Управління проєктами». В ході практичної апробації (стажування в навчальному PMO) отриманих професійних компетенцій студентами розробляється План проєкту (повний пакет документального супроводу проєкту і його автоматизована імітаційна модель з використанням (за вибором команди проєкту) програмних продуктів SpiderProject, MS Project, PrimaVera P6e) та його публічний захист (презентація основних результатів та дотримання початкових обмежень проєкту), що відбувається згідно плану, на яку запрошуються усі зацікавлені сторони проєкту.

Наші проєкти: «Тренінг «Бізнес Академія» (м. Київ, Philip Morris Ukraine),UP2YOU (організування Co-working-центру, м. Київ) «Портативний програмно-апаратний електрокардіографічний комплекс для масового використання в домашній медицині» (Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України), «Євровікна Лювін» (організування лінії з виробництва вікон за інноваційною технологією, Київська область), Молочно-товарна ферма «АНКЕРОС» (реорганізація інноваційної молочно-товарної ферми, Київська область), «PRIS» (будівництво комбінованої установки ізомеризації та очищення бензину до вимог ЕВРО-5, Кременчук, кращий проєкт у номінації "Інноваційні проєкти", Українська спілка промисловців і підприємців України ), «VAN SELLING» (організація схеми продажів за технологією «VanSelling» ТД «Західна молочна група»), «Хоспіс Цілителя Пантелеймона» (організація закладу з надання паліативної допомоги онкохворим, Київська область – І премія на конкурсі соціальних проєктів КМДА) «RegioVentis» «Організація та управління виробництвом вітрогенераторів, ХАЗ – ІІ премія на міжнародному конкурсі інноваційних проєктів) та багато інших.

 

Миттєвості тріумфуДолучитися до проєкту - on-line Форма заявки на проєкт
На ваші цікаві бізнес-ідеї чекають нові покоління професійно-орієнтованої ініціативної молоді

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

На економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося професійне свято: студенти 1 курсу магістратури економічного факультету спеціальності 073 «Менеджмент» представили результати участі в ХІ сезоні інноваційних проектів. Студентські змагання «Project Management: Вища ліга» ініційовані доцентом Приймаком Василем Михайловичем у 2006 р., відбуваються щорічно. Упродовж трьох місяців п’ять команд майбутніх менеджерів здійснювали розробку проектної документації інноваційних бізнес-ідей у змаганні за звання кращої команди сезону.

На економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захід, присвячений управлінню проектами: студенти 1 курсу магістратури кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності представили результати участі у Х ювілейному сезоні проекту «Project Management: Вища ліга», ініційованого Приймаком Василем Михайловичем у 2006 році.

Протягом трьох місяців команди студентів магістратури здійснювали розробку плану проекту втілення інноваційних бізнес – ідеї в життя.

Для оцінювання результатів роботи команд була сформована вимоглива та висококваліфікована комісія, що складалася з досвічених фахівців. На подію завітали ініціатор та організатор проекту "ProjectManagement:ВищаЛіга" Василь Приймак, завідувач кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, д.е.н. Жилінська Оксана, меценат та інвестор Олег Міщенко, комерційний директор зі споживчого бізнесу ТОВ Лайфселл Неля Ус, доцент кафедри корпоративних фінансів та контролінгу КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н. Володимир Романишин, консультант з розвитку особистісних компетенцій ТОВ Технології Управління Спайдер Україна Олександра Романцова, фахівець з управління персоналом ТОВ Лайфселл Євгенія Тереховська.

На економічному факультеті відбулася презентація студентських робіт у рамках IХ сезону навчального проекту «Вища ліга: Project Management». Протягом вересня-листопада магістрантами спеціальностей «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Менеджмент інноваційної діяльності» на базі кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності було розроблено 7 проектів: «Спеціалізація масових відкритих онлайн-курсів» (замовник проекту – Учбовий центр ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»); «UBT» (UkrainianBusinessTraining) від замовника – багаторічного партнеру проекту – ТОВ «Технології Управління Спайдер Україна»; «ECO.RecyclingSystems»; Арт-студія «Подарунок своїми руками»; «IT.Camp» та «Інтернет-портал Економічного факультету».