Зростаючий інтерес сучасного бізнес-середовища до впровадження методології проектного управління у систему управління сучасними підприємствами спонукав
до створення на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка молодіжного щорічного проекту "Project Management : Вища ліга".

Метою проекту є формування нової генерації висококваліфікованих фахівців, які б володіли системним мисленням і комплексом спеціальних компетенцій з проектного менеджменту, на основі передового досвіду як вітчизняних, так і іноземних науковців та практиків.

 
ФОТОГАЛЕРЕЯ

Ініціатор та організатор проекту Василь Приймак (з 2006 по даний час)

В межах програми підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» в університеті здійснюється теоретичне навчання та практична підготовка фахівців за програмою дисципліни «Управління проектами». В ході практичної апробації отриманих професійних компетенцій студентами розробляється План проекту (повний пакет документального супроводу проекту і його автоматизована імітаційна модель з використанням (за вибором команди проекту) програмних продуктів SpiderProject, MS Project, PrimaVera P6e) та його публічний захист (презентація основних результатів та дотримання початкових обмежень проекту), що відбувається згідно плану, на яку запрошуються усі зацікавлені сторони проекту.

Наші проекти: «Тренінг «Бізнес Академія» (м. Київ, Philip Morris Ukraine),UP2YOU (організування Co-working-центру, м. Київ) «Портативний програмно-апаратний електрокардіографічний комплекс для масового використання в домашній медицині» (Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України), «Євровікна Лювін» (організування лінії з виробництва вікон за інноваційною технологією, Київська область), Молочно-товарна ферма «АНКЕРОС» (реорганізація інноваційної молочно-товарної ферми, Київська область), «PRIS» (будівництво комбінованої установки ізомеризації та очищення бензину до вимог ЕВРО-5, Кременчук, кращий проект у номінації "Інноваційні проекти", Українська спілка промисловців і підприємців України ), «VAN SELLING» (організація схеми продажів за технологією «VanSelling» ТД «Західна молочна група»), «Хоспіс Цілителя Пантелеймона» (організація закладу з надання паліативної допомоги онкохворим, Київська область – І премія на конкурсі соціальних проектів КМДА) «RegioVentis» «Організація та управління виробництвом вітрогенераторів, ХАЗ – ІІ премія на міжнародному конкурсі інноваційних проектів м. Мінськ, Білорусія) та багато інших.

 

Миттєвості тріумфуДолучитися до проекту - on-line Форма заявки на проект
На ваші цікаві бізнес-ідеї чекають нові покоління професійно-орієнтованої ініціативної молоді

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити