Категорія: Управління знаннями
Видавництво: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Ціна: 1500
ISBN: ISBN 978-617-7051-01-4
Бібліотека: Менеджмент
Місто: Київ
Рік: 2019
Посилання: Посилання

Перегляди: 1559

  5 / 6
- +  

Опис

Написано

Складовою сучасних глобальних змін є радикальні перетворення усіх сфер діяльності, які обумовлені трансформацією економіки в господарський механізм ринкового типу, що потребує виявлення всебічного потенціалу, акумульованого у феномені менеджменту.

Світ управління змінюється надзвичайно швидко, і важливо, постійно оновлювати менеджерські навики і підтримувати професійні управлінські ноу-хау в актуальному стані. У процесі управління виокремлюються потреби та інтереси людей, команд, колективів, суспільства і відповідно до них формулюються цілі і завдання виробничих і соціально-економічних систем, визначаються, створюються і розподіляються ресурси для досягнення окреслених цілей і завдань, організовується сумісна праця.

Як навчальна дисципліна “Управління знаннями” є важливою складовою частиною менеджменту зі своїм власним пердметом та об’єктом. В основу викладу підручника покладений метод системного відбору матеріалів, який виокремлює і синтезує найкорисніші, найважливіші досягнення теорії і практики управління знаннями, які адекватні реальності і можуть бути застосовані практично за будь-яких умов господарювання.

У підручнику синтезовано наукову глибину філософії та економіки знань і практичну складову інженерії знань та реальних підходів і дієвих практик створення систем управління знанннями.

Автор висловлює щиру подяку всім, хто долучився до створення підручника, рецензентам та колегам – за науково-методичні поради, фахівцям-практикам – за консультативну допомогу, студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка – за апробацію проектних, розрахунково-аналітичних, тестових завдань.


Додати коментар


Захисний код
Оновити